Хасидів попереджають, що ситуація з водопостачанням в Умані залишається такою ж, як за життя цадика Нахмана

Офіційне повідомлення про те, що в квартирах, які паломники-хасиди винаймають в Умані під час святкування Рош-га-Шана – не мають цілодобового водопостачання, поширює серед паломників-юдеїв та жителів квартир в районі паломництва Міжнародний благодійний фонд імені Рабі Нахмана з Брацлава.
Адміністрація фонду попереджає, що в найманих квартирах під час святкування Рош Гашана-2013 вода подаватиметься лише три години зранку та три години ввечері.
Приїжджим гостям пояснюють, що така ситуація склалась через те, що мешканці будинків не вирішили дане питання в установленому порядку. А власне жителям квартир пропонують індивідуально звертатись до КП «Уманьводоканал».
Дослівно текст повідомлення, адресованого паломникам-хасидам, звучить так.
«Шановні паломники,
Повідомляємо вас про те, що на період святкування рош гашана у 2013 році квартири, що будуть пропонуватися для вашого проживання, не будуть забезпечені подачею води на належному рівні (цілодобово та з достатнім рінем тиску води у мережі), оскільки КП «Уманьводоканал» умовою додаткової подачі води ставить 100% попередню оплату і мешканці будинків зазначене питання не вирішили в установленому порядку.
Доводимо зазначену інформацію до вашого відома з метою уникнення непорозумінь при винайманні помешкання для проживання.
Адміністрація Благодійного Фонду імені Рабі Нахмана»
Хасидів попереджають, що ситуація з водопостачанням в Умані залишається такою ж, як за життя цадика Нахмана

04744.info
07.08.2013 15:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter