Прокуратура вимагає анулювати паспорт прив`язки для торгівельного павільйону на бульварі Шевченка

Прокуратура вимагає анулювати паспорт прив`язки для торгівельного павільйону на бульварі Шевченка  Прокуратурою міста Черкаси встановлено порушення під час розміщення торгового павільйону на бульварі Шевченка біля будинку № 132.
Як інформують у прес-службі прокуратури Черкаської області, один із суб’єктів господарювання міста у департаменті архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради отримав паспорт прив’язки для розміщення торгового павільйону за вказаною адресою. У схемі розміщення, наданій для оформлення паспорту, вказана значно більша від фактичної відстань між будинком та міжбудинковим проїздом, а також між торговим павільйоном і житловим будинком. Це засвідчили обміри, здійснені прокуратурою міста Черкаси із залученням спеціаліста інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Черкаській області.
– Таким чином, паспорт прив’язки тимчасової споруди, виданий суб’єкту господарювання, не відповідає фактичним вимірам, що є незаконним. Крім того, фізичною особою-підприємцем при встановленні тимчасової споруди не дотримано вимоги паспорту – десятиметрової відстані до житлового будинку. А це ще й порушує правила пожежної безпеки України, – повідомив виконувач обов’язків прокурора міста Черкаси Сергій Іванов.
З метою усунення виявлених порушень прокуратурою міста Черкаси на адресу міського голови внесено подання з вимогою анулювати паспорт прив’язки на торговий павільйон.
02.08.2013 10:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter