Минулого тижня в Черкасах народилося 24 хлопчика та 19 дівчаток

Минулого тижня в Черкасах народилося 24 хлопчика та 19 дівчатокЯк повідомили в міськраді Черкас, за минулий тиждень у Черкасах народилося 43 немовляти: 24 хлопчика і 19 дівчаток.

- Життя триває і перемагає. Вітаємо родини з поповненням і зичимо міцного здоров'я та щасливого майбутнього під мирним небом, - зазначають у міськраді.
03.03.2025 09:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter