Яценко "проштовхує" цілодобове водопостачання в Умані

Як інформує прес-служба народного депутата України Антона Яценка, днями нардеп під час прес-туру для представників ЗМІ, продемонстрував, як вирішується питання забезпечення уманчан водою.
Яценко "проштовхує" цілодобове водопостачання в Умані

Зокрема, Антон Яценко представив бізнес-план «Розвитку енергоефективності системи водопостачання та водовідведення в м. Умань».
Мета бізнес-плану - переведення системи водопостачання на цілодобовий режим роботи та проведення її зонування (заміна насосів); підвищення надійності роботи, покращення енергоефективності системи та поліпшення якості послуг. Реалізація проекту дасть можливість здійснити заміну трубопроводів водопостачання, напірних та самопливних колекторів системи водовідведення, зменшити втрати води, обсяги споживання електроенергії за рахунок використання енергозберігаючого обладнання.
Також народний депутат спільно із журналістами побував на місці ремонтних робіт, де проводили вріз труби, в результаті чого буде налагоджений стабільний тиск подачі води в мережі багатоповерхових будинків району залізничного вокзалу по вулицях Залізничній, Дерев’янка та Постишева.
Як нагадує прес-служба А. Яценка, нині Умань забезпечена холодною водою лише на 30 %, і подається вона кілька разів на добу. Майже 50 тис. жителів міста отримують воду за графіком – з 6.00 до 9.00 та з 18.00 до 21.00
За словами начальник уманського водоканалу Станіслава Маркова, обладнання водопровідних насосних станцій застаріле, термін експлуатації значної частини обладнання перевищує 30 років. Капітального ремонту потребує лінія очисних споруд, насосне обладнання потребує модернізації.
У квітні 2013 року на сесії Черкаської обласної ради Антон Яценко звернувся до депутатів з проханням виділити кошти для проведення робіт по забезпеченню цілодобовим водопостачанням жителів Умані. Ініціатива була підтримана, необхідні кошти були виділені. Крім того, були виділені кошти і на проведення реконструкції систем водовідведення зношених очисних споруд в Умані.
Яценко "проштовхує" цілодобове водопостачання в Умані

Ремонтні роботи вже розпочаті. Першим кроком стане встановлення автоматичного водовідведення насосних станцій підвищеного тиску в мережі, що забезпечить оптимально необхідний тиск води в багатоповерхових будинках. Також буде встановлено три насосні станції, які дадуть змогу забезпечити уманчан цілодобовим водопостачанням.
29.07.2013 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter