Черкаська область пасе задніх за кількістю підписаних шлюбних контрактів

Черкаська область пасе задніх за кількістю підписаних шлюбних контрактівЗа інформацією Мінюсту України, в Україні спостерігається стала тенденція до збільшення кількості посвідчених шлюбних договорів нотаріусами. Так, у першому півріччі 2013 року приватні та державні нотаріуси посвідчили 651 шлюбний договір, тоді як за аналогічний період минулого року було посвідчено 536 таких договорів.
Найактивніше укладали шлюбні договори в м. Києві, Дніпропетровській, Одеській та Харківській областях. Найменше було зареєстровано шлюбних договорів у Черкаській, Сумській та Кіровоградській областях. При цьому якщо в першому півріччі минулого року у Києві було посвідчено 195 шлюбних договорів, то в першому півріччі 2013 року – уже 228.
Таким чином останні тенденції свідчать про зростання правової свідомості серед населення та подолання переважаючого досі стереотипу у суспільстві про те, що шлюб і майнові права – різні речі. Як відомо, укладення шлюбних договорів, а, отже, захист майнових прав у разі розлучення, у розвинених, в тому числі європейських країнах, є розповсюдженим явищем.
25.07.2013 11:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter