Аварія на одному з трьох водоводів, по якому вода поступає в Черкаси: черкащани нічого не помітили

Аварія на одному з трьох водоводів, по якому вода поступає в Черкаси: черкащани нічого не помітили Фахівці КП "Черкасиводоканал" відновили ділянку водоводу, діаметром 1000 мм, в селі Свидівок між насосними станційми 2-го та 3-го підйомів.
Як інформують у КП «Черкасиводоканал», обласний центр забезпечується водопостачанням по трьох водоводах, на одному з них у понеділок і трапився витік. Причина пориву - зношеність мережі. Аварійно-ремонтні роботи проводились в посиленому режимі, на місці витоку була зосереджена вся необхідна техніка, аби якнайшвидше відновити стабільну роботу водоводу.
Ускладнення виникали через те, що грунт надзвичайно насичений водою, тому працівникам доводилось виконувати водопониження у дуже тяжких умовах. Сьогодні вночі замінили ділянку залізобетонних труб на стальні, діаметром 1000 мм.
- Ситуація знаходилась під контролем і причин для хвилювання не було, - говорить головний інженер КП "Черкасиводоканал" Григорій Руденко. - Черкасці не відчули незручностей, адже вода на місто подавалась по двох водоводах, технічні можливості яких дозволяли забезпечити водопостачання міста в повному обсязі.
18.07.2013 14:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter