Черкаський водоканал провів чергову колекторську акцію проти боржників

Черкаський водоканал провів чергову колекторську акцію проти боржників КП "Черкасиводоканал" продовжує активну боротьбу з неплатниками. Державні виконавці, спільно з юристами та контролерами Водоканалу проводять рейди і, щоб змусити людей згадати про неоплачені послуги за водопостачання та водовідведення, вилучають у них майно.
Як інформує прес-служба підприємства, до таких черкащан вчора і навідались представники ДВС та "Черкасиводоканалу". Перша адреса боржника — вулиця Крупської, 20. У квартирі проживає троє осіб, які не очікували, що в двері до них постукає держвиконавець і нагадає про 3200 грн. боргу перед Водоканалом. Розплачуватися довелося комп'ютерною технікою. Описуючи майно, державні виконавці нагадали боржникам, що у них є 10 днів на погашення заборгованості. Якщо за цей час вони розрахуються з підприємством, то зможуть повернути вилучені речі. В іншому випадку техніка буде передана на реалізацію до торговельної мережі.
За іншими адресами було перевірено майновий стан боржників. За словами юрисконсульта КП "Черкасиводоканал" Тетяни Кузьменко, під час такої перевірки встановлено, що ліквідне майно, яке можливо було б описати та вилучити, у боржників відсутнє, а вони отримують пенсію. Тому прийнято рішення направити виконавчі документи до відповідного органу ПФУ для проведення періодичних утримань з пенсійних виплат боржників — до повного погашення заборгованості.
16.07.2013 17:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter