Служба автомобільних доріг: дорогу від Черкас до Дубіївки фактично зруйновано

Служба автомобільних доріг: дорогу від Черкас до Дубіївки фактично зруйновано У Черкаській області в період підвищених температур повітря на автомобільних дорогах загального користування обмежено рух вантажного транспорту, маса якого перевищує 24 тонни, або навантаження на вісь понад 7 тонн. Про це нагадують у Службі автомобільних доріг у Черкаській області. Це обмеження руху вантажного транспорту діє з 10:00 до 22:00 години при температурі повітря понад +28 градусів.
За словами начальника Служби автомобільних доріг у Черкаській області Сергія Болтова, обмеження руху запроваджено для того, щоб вберегти дорожнє покриття автомобільних доріг від передчасних руйнувань у період тривалої спекотної погоди. Для вантажівок, загальна вага яких перевищує 24 тонни і навантаження на вісь понад 7 тонн, на автодорогах загального користування облаштовано 45 стоянок для вантажівок у світлу пору доби.
Згубні наслідки експлуатації перевантаженого автотранспорту водії можуть побачити на автодорозі Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань від виїзду із Черкас до повороту на село Дубівка. За словами заступника начальника з експлуатаційного утримання автодоріг Служби автомобільних доріг у Черкаській області Сергія Лещенка, ділянка шляху фактично зруйновано через інтенсивний рух перевантажених вантажівок. Цей відрізок автодороги, збудований ще 1974 року, був розрахований на зовсім іншу інтенсивність руху та навантаження. Сьогоденні норми будівництва доріг такого класу передбачають товщину шарів дорожнього одягу до 1 м. Проведені ж дослідження Службою автомобільних доріг у Черкаській області конструкції дороги показали, що товщина шарів дорожнього одягу ледь сягає 45 см.
16.07.2013 14:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter