Черкаська молодь "затролить" Одарича, поки на зупинках не встановлять розклад руху транспорту

Черкаська молодь "затролить" Одарича, поки на зупинках не встановлять розклад руху транспортуЯк ми вже повідомляли, півроку тому на круглому столі між студентами, перевізниками і мерією півроку тому міський голова публічно пообіцяв і офіційно дав доручення розмістити точні розклади руху громадського транспорту на зупинках уже через місяць. Цей термін пройшов, але табличок жителі міста не побачили. Саме тому обласний осередок “Демократичного Альянсу”, за підтримки Товариства фахівців з промислового менеджменту, та МФ “Відродження” розпочав адвокаційну кампанію: “Розкладам руху на зупинках бути!”.
На сьогоднішній прес-конференції координатор кампанії Андрій Паламаренко розповів про заплановані заходи, які, на думку ініціативної групи, змусять владу виконати обіцянки:
- У рамках 3-х місячної кампанії будуть здійснені, як типові позови до суду та скарги в вищі інстанції, так і більш екстравагантні заходи. Зокрема, вже через тиждень розпочнеться акція прямої дії “Найбільше питання в Україні”. ЇЇ суть полягає у розміщенні перед Черкаським міськвиконкомом велетенської конструкції, де кожен охочий зможе залишити публічно власне питання до влади щодо розкладу руху громадського транспорту. Коли конструкція буде заповнена питаннями, цей яскравий символ планується зафіксувати в книзі рекордів України.

Андрій також розповів про ще один етап їхнього плану - інтернет-флешмоб “Затролимо владу, поки вона не затролила нас”. В його основу ляже надсилання на акаунти чиновників в різних соціальних мережах однотипних повідомлення з питаннями стосовно розкладів руху міськтранспорту.
Ініціатори вірять у розсудливість міської влади і сподіваються, що до завершення кампанії розклади руху на всіх зупинках громадського транспорту Черкас з`являться.
19.01.2012 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter