На минулому тижні в Черкасах народилося 20 хлопчиків та 18 дівчаток

На минулому тижні в Черкасах народилося 20 хлопчиків та 18 дівчаток Як інформують у ЧМР, за минулий тиждень у Черкасах народилося 38 немовлят: 20 хлопчиків і 18 дівчаток.

- Життя триває і перемагає. Вітаємо родини з поповненням і зичимо міцного здоров'я та щасливого майбутнього під мирним небом, - зазначають у міськраді.
15.07.2024 13:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter