Відбулася онлайн-зустріч медиків Третьої Черкаської лікарні з колегами з лікарні Св. Єлизавети Іббенбюрен (Німеччина)

Відбулася онлайн-зустріч медиків Третьої Черкаської лікарні з колегами з лікарні Св. Єлизавети Іббенбюрен (Німеччина)У Черкаській міській раді відбулася онлайн-зустріч між керівниками медичних установ КНП «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги» та лікарні Св. Єлизавети Іббенбюрен (Німеччина).

Зустріч пройшла в рамках угоди про солідарне партнерство, яку наше місто підписало зі Штайнфуртом навесні цього року.

Під час заходу обговорили важливі питання співпраці у медичній сфері.

Зокрема, найближчим часом 12 черкаських фахівців поїдуть до Німеччини для обміну досвідом з німецькими колегами.

Травматологи та хірурги протягом 2-х тижнів знайомитимуться зі знаннями та практиками німецьких лікарів, а також поділяться власним досвідом роботи в умовах війни.

Крім того, учасники онлайн-зустрічі домовилися налагодити спеціальний канал зв'язку, який дозволить їм консультуватися у складних медичних випадках та допомагати одне одному.

"Ми впевнені, що ця співпраця принесе користь як медичним закладам Черкас, так і Штайнфурту. Це ще один крок до зміцнення дружніх відносин та розвитку міжнародного співробітництва", - зауважив директор КНП «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги» Олександр Федорук.

Також на зустрічі обговорили можливість матеріальної підтримки медичних закладів Черкас.

"Зважаючи на критичну ситуацію з електроенергією, важливо подбати про енергонезалежність лікарень, особливо у зимовий період", - зазначила виконуюча обов’язків директора департаменту охорони здоров’я та медичного забезпечення Лілія Маліщук.
04.07.2024 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter