ОВА: У Черкаській області майже 10 тисяч дітей побували в літніх таборах відпочинку

Як інформують у Черкаській ОВА, на Черкащині майже 10 тисяч дітей уже скористалися послугами літнього оздоровлення та відпочинку. Загалом активності триватимуть до кінця серпня.
ОВА: У Черкаській області майже 10 тисяч дітей побували в літніх таборах відпочинку

Зокрема, впродовж червня на Черкащині працювали 146 пришкільних таборів відпочинку. Крім цього, у школах і закладах позашкілля функціонувала низка локацій. Це – 51 мовний табір, 31 наукова школа, 18 патріотичних таборів і 41 інше тематичне об’єднання. Найбільше таким дозвіллям охоплено дітей у Черкаській і Смілянській тергромадах.

– Забезпечено роботу пришкільних таборів відпочинку також на базі закладів освіти з цілодобовим перебуванням дітей, – зауважив заступник очільника області Олександр Шамрай. – Цьогоріч активностями тут охоплено 950 вихованців. Окрім цього, впродовж літа вихованці ще будуть оздоровлюватися у санаторіях і таборах нашої країни.

Організовано також відпочинок й оздоровлення для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Зокрема, 24 дитини вже вирушили до закордонних і українських оздоровчих закладів.

Продовжують роботу на Черкащині і наметові табори. Ще 2 запрацюють у серпні в Леськівській та Іваньківській тергромадах.

Долучаються до організації літнього дозвілля для молоді також громадські організації. Одна із них – «Поклик Яру», що має патріотичний напрям роботи. Цьогоріч її активності об’єднали дітей із різних регіонів України.
01.07.2024 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter