Після університетського скандалу з Сиволапом Білоусов обіцяє створити в Черкасах музей археології

Після університетського скандалу з Сиволапом Білоусов обіцяє створити в Черкасах музей археології Як інформують у Черкаському МВК, зараз міська влада спільно з керівництвом Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького вивчає питання про створення в місті музею археології на чолі з Михайлом Сиволапом.
«Безумовно, цей музей потрібен Черкасам, при чому як окрема структура, а не в складі вже діючих музеїв. Музей археології може стати туристичною цікавинкою Черкас, гордістю історії нашого міста.
На мою думку, частина експозиції має діяти як музей під відкритим небом..», - зазначив секретар міської ради, в.о. міського голови Черкас Віктор Білоусов.- Безумовно, ця ініціатива має фінансуватися. В зв’язку з цим я буду звертатися до депутатів Черкаської міської ради з пропозицією передбачити в бюджеті міста на наступний рік відповідні кошти.
Думаю, депутати мене підтримають, адже це потрібно і черкасцям, і гостям міста, а також тим людям, для яких створення такого музею стало справою життя».
10.07.2013 17:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter