ЧМР: З 18 червня обмежено рух транспорту на вул. Гоголя

ЧМР: З 18 червня обмежено рух транспорту на вул. Гоголя Як інформують у ЧМР, відбулося засідання виконавчого комітету. На ньому розглянули понад 30 питань. Зокрема, було ухвалено наступні рішення:

- Про встановлення тимчасового обмеження руху транспортних засобів на вулиці Гоголя від 18 червня до 11 липня на ділянці між вулицями Новопречистенською та Різдвяною за зверненням КП "Черкасиводоканал".

- Про організацію пішохідного переходу та встановлення засобів заспокоєння руху перед школою №21 з боку вулиці Припортової.

- Про встановлення дорожнього знаку "Рух механічних транспортних засобів заборонено" при в'їзді на територію школи №18 з вулиці Нечуя-Левицького.

- Затверджені місця для розміщення контейнерних майданчиків для збору побутових відходів за адресами: вулиця Смаглія, 3 та вулиця Генерала Момота, 13.

- Ухвалено рішення про внесення змін до міської соціальної програми "Турбота" на 2024 - 2028 роки. Захід програми (проведення конкурсу з визначення заходів, розроблених громадськими організаціями ветеранів війни та осіб з інвалідністю, для реалізації яких надається фінансова підтримка з бюджету Черкаської міської територіальної громади) хочуть викласти у новій редакції. А саме: розмежувати на проєкти, розроблені громадськими організаціями ветеранів війни, громадськими організаціями осіб з інвалідністю, та передбачити можливість участі у конкурсі громадських організацій, діяльність яких спрямована на залучення міжнародної гуманітарної допомоги для забезпечення потреб Збройних Сил України. Також передбачили можливість реалізації 5 проєктів, спрямованих на залучення гуманітарної допомоги для забезпечення потреб Збройних Сил України, граничною вартістю одного проєкту 100 тис. грн., на загальну суму 500 тис. грн.

- Ухвалили рішення щодо затвердження форм документів для розміщення внутрішньо переміщених осіб та/або евакуйованих осіб/сімей з дітьми у тимчасовому притулку для осіб і сімей з дітьми.

Також розглянули питання служби у справах дітей, питання про видалення аварійних дерев, про відшкодування частини вартості виконаних робіт з капремонту ліфтів кільком ОСББ тощо.
19.06.2024 12:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter