На території Черкаської області функціонують 192 пожежно-рятувальних підрозділи добровільної пожежної дружини

На території Черкаської області функціонують 192 пожежно-рятувальних підрозділи добровільної пожежної дружиниНа Черкащині продовжують розширювати мережу пожежно-рятувальних підрозділів для забезпечення добровільної та місцевої пожежної охорони. Як інформують у Черкаській ОВА, про це повідомив заступник очільника області Антон Царюк під час засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС.

Нині в області функціонують 192 пожежно-рятувальних підрозділи добровільної пожежної дружини. Ще 6 – добровільної пожежної команди та 38 для забезпечення місцевої пожежної охорони.

– Наше ключове завдання – забезпечити належну організацію їхньої діяльності, – наголосив Антон Царюк. – Зокрема, йдеться про технічне оснащення та ремонт техніки. Безпека громади – це коли швидко працює місцева добровільна пожежна команда, в якої є всі необхідні для цього засоби та техніка. Це – наша спільна відповідальність: обласної влади – ДСНС – громад.

Упродовж року в регіоні планують відкрити ще +3 пожежно-рятувальних підрозділів для забезпечення добровільної та місцевої пожежної охорони. Вони запрацюють у Звенигородському, Золотоніському та Уманському районах.

– Для сільської місцевості такі підрозділи – потужна підтримка безпекової складової, – наголосив у виступі т.в.о. заступника начальника управління запобігання НС ГУ ДСНС України в області Антон Плахотній. – Головна мета їхнього функціонування – оперативне реагування на надзвичайні події. Це надактуально. Лише з початку року в сільській місцевості виникло 449 пожеж. Унаслідок 16 людей загинули. Ще 15 – травмовані.

За результатами регіональної комісії з питань ТЕБ та НС дано завдання організувати належну діяльність підрозділів добровільної та місцевої пожежної охорони. Зокрема, здійснити ремонт існуючої техніки та забезпечити паливно-мастильними матеріалами.

Крім цього, доручено організувати роботу щодо забезпечення соціальних гарантій для особового складу добровільних і місцевих формувань.
18.06.2024 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter