У Черкаському дитячому парку відбулося родинне свято "Татів день"

У Черкаському дитячому парку відбулося родинне свято "Татів день"Як інформують у ЧМР, 13 червня у Черкаському міському дитячому парку відбулося родинне свято "Татів день". Його приурочили до Дня батька, який відзначають у третю неділю червня.

Захід провів департамент соціальної політики за підтримки Черкаської міської ради спільно із закладами соціальної сфери та професійно-технічної освіти, за участі низки громадських організацій.

Програма заходу була насиченою та різноманітною. Заслужений артист України Сергій Бобров порадував присутніх своїм виступом. Фотозона "Супер тато" стала справжнім магнітом для сімейних фото.

На творчих локаціях діти та дорослі могли взяти участь у майстер-класах з виготовлення патріотичних браслетів, навчитися грати на етнічних інструментах, створити "Герб родини" та взяти участь в інтерактивних руханках з ростовими ляльками.

Локація емоційного розвантаження пропонувала психологічний міні-квест для батьків і дітей "Чи знаю я свою дитину?" та презентації програм для батьків "Життєві навички для батьків" та "Сучасна родина".

Спортивна локація "З татом зможемо" від Черкаського вищого професійного училища будівельних технологій дала можливість татам та дітям продемонструвати свою силу, спритність та командний дух, взявши участь у веселих естафетах.
14.06.2024 16:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter