Черкаси попрощалися з трьома полеглими захисниками - Сергієм Солодким, Юрієм Каптенком та Костєм Барським

Як повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, сьогодні наша громада провела в останню путь трьох воїнів-захисників, які мужньо стояли на передовій і несли службу заради нашої країни.
Черкаси попрощалися з трьома полеглими захисниками - Сергієм Солодким, Юрієм Каптенком та Костєм Барським

Солдат Солодкий Сергій Петрович народився та виріс у Черкасах. Після закінчення 9-ти класів у школі №32, продовжив навчання у Черкаському ПТУ №15. Там отримав спеціальність газозварника. Довгий час працював на будівельних підприємствах Києва. Військову службу проходив на посаді стрільця-санітара. Під час виконання обов’язків військової служби загинув поблизу Харківської області.

Сергію Солодкому було 46 років…

Старший лейтенант медичної служби Барський Кость Васильович народився у Черкасах. Навчався у ЗОШ №28 та в ЗОШ №3. Вступив в Одеський національний медичний університет. Після закінчення навчання працював лікарем Черкаської станції швидкої медичної допомоги. Пізніше переїхав в Одесу, де працював у медичному центрі Into-Sana невідкладної медичної допомоги для дорослих та дітей.

Військову службу проходив на посаді лікаря медичного пункту. Військовий медик Кость Барський помер у віці 39 років…

Солдат Каптенко Юрій Миколайович, народився в селі Санжариха Смілянського району, Черкаської області. Навчався в ЗОШ №7, вступив у середнє професійно-технічне училище № 22, де отримав спеціальність слюсар-монтажник, електрогазозварник. Пізніше вступив до Черкаської філії ПВНЗ “Європейський університет” на спеціальність «Менеджмент».

У подальшому займався підприємницькою діяльністю.

Військову службу проходив на посаді сапера. Загинув в ході виконання бойового завдання з відсічі збройної агресії російської федерації, внаслідок артилерійського обстрілу поблизу Херсонської області. Юрію Каптенку був 51 рік
13.06.2024 17:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter