Міськрада: Відбулося чергове засідання Черкаського виконавчого комітету

Як інформують у ЧМР, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Черкаської міської ради, під час якого було розглянуто понад 35 питань із життєдіяльності міста.

На початку засідання міський голова Анатолій Бондаренко привітав та нагородив двох працівниць міської ради:

Олену Галву — за активну громадянську позицію, багаторічну підтримку родин Захисників і Захисниць України, волонтерську діяльність та вагомий особистий внесок у наближення перемоги українського народу. З нагоди 75-річчя їй було вручено подяку міського голови.

Ларису Кривопустову — за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, сумлінне виконання службових обов’язків, активну громадянську позицію та з нагоди 55-річчя їй було вручено медаль «За сумлінну працю».

Після урочистої частини члени виконкому перейшли до розгляду актуальних питань. Серед головного:

Ухвалено рішення про підтримку вуличних мистецьких виступів у місті. Встановлено правила здійснення вуличних виступів та створення комфортних умов для музикантів та мешканців та гостей міста. Для отримання дозволу на виступ вуличні музиканти повинні будуть звертатися у відділ звернень з інформацією про дату, час та місце виступу. Управління культури опрацьовуватиме звернення та буде надавати дозволи на виступи згідно з вимогами закону, з урахуванням рівня шуму, репертуару та інших аспектів.

Також було прийнято рішення про найменування проїздів, вулиць та перейменування вулиці Нової та провулку Тобілевича у місті.
12.06.2024 14:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter