ОВА: У Черкаському районі перевірили рівень інклюзивності громадських місць

ОВА: У Черкаському районі перевірили рівень інклюзивності громадських місцьЯк інформують у Черкаській ОВА, в області триває моніторинг інклюзивності об’єктів громадського призначення. Під час чергового виїзду профільної робочої групи перевірили будівлі Червоної Слободи, Медведівки та Чигирина. Про це інформують у департаменті будівництва ОВА.

Зокрема, оглянули адміністративні будівлі, заклади охорони здоров’я, будинки культури та заклади освіти.

Моніторингові перевірки здійснюють працівники обласного департаменту будівництва спільно із членами робочої групи з розробки та моніторингу виконання плану заходів на 2023–2024 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року в Черкаській області. Активно долучається до процесу представниця Урядового уповноваженого з прав людей із інвалідністю Наталія Капустян.

Уже перевірили об’єкти громадського користування Канівщини, обласного центру, Білозір’я, Геронимівки. Моніторингова група у процесі обстеження об’єктів громадської інфраструктури надає пропозиції та рекомендації щодо усунення недоліків їхнім власникам і балансоутримувачам.
07.06.2024 10:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter