Черкаському бізнесу представили переваги участі у проєкті «Зроблено в Україні»

Черкаському бізнесу представили переваги участі у проєкті «Зроблено в Україні»Споживач купує – виробник маркує. Як інформують у Черкаській ОВА, бізнесу області представили переваги участі у проєкті «Зроблено в Україні».

Вигоди участі у програмі для виробників і споживачів, актуальні державні програми підтримки презентували промисловцям, представникам агросектору та переробної галузі Черкаського району.

– Made in Ukraine – це знак якості, – наголосив заступник очільника області Олександр Турченяк. – Обираючи українське, ми підтримуємо один одного та нашу економіку. Тому товари українського виробництва мають вирізнятися на полицях магазинів.

У січні Президент Володимир Зеленський дав старт програмі «Зроблено в Україні». У ній передбачається участь п’яти сторін – продавець, виробник, банк, державна платформа на основі «Дії» та покупець. Так держава допомагає бізнесу виготовляти більше та краще, а споживачеві – знаходити наші товари на полицях магазинів завдяки маркуванню.

– Українське = якісне, а обирати вітчизняне – вигідно, – зауважив посадовець. – Наразі уряд розглядає можливість запуску кешбеку для покупців у вигляді відшкодування за придбаний товар, який потім кожен українець зможе монетизувати шляхом витрачання на обрані послуги. Попередньо, таку функцію мають запустити у липні.

Купуючи українське, 40% придбаного товару повертається коштами в бюджет. Завдяки масштабному втіленню програми із заміщення імпортних товарів, прогнозується збільшення ВВП України на 1%.

Водночас від участі у програмі виграють і виробники. Адже держава створює умови для їхнього розвитку та допомагає розширити ринки збуту. Під час зустрічі керівники обласної служби зайнятості, департаменту агропромислового розвитку Черкаської ОВА та фахівці АТ «Ощадбанк» представити актуальні програми підтримки бізнесу, які можуть залучити підприємці для розвитку та розширення власної справи.
05.06.2024 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter