У міськраді Черкас підписали меморандум про співпрацю з ГО "Реабілітаційні сили України"

У міськраді Черкас підписали меморандум про співпрацю з ГО "Реабілітаційні сили України"У Черкаській міській раді підписали меморандум про співпрацю з громадською організацією "Реабілітаційні сили України".

Головна мета документу — підтримка ветеранів, членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб, родин загиблих, зниклих безвісти та полонених.

Міський голова Анатолій Бондаренко, заступник міського голови Віктор Беззубенко, заступниця міського голови Марина Гаркава разом із представниками соціальної та медичної сфери міста ознайомилися з роботою організації, яка планує впровадження пілотного проєкту Національної Мережі Відновлення. Про це повідомили в ЧМР.

"Ця мережа стане платформою, де ветерани та інші постраждалі від війни зможуть отримати комплексну підтримку за єдиним стандартом", - зазначив народний депутат України Тарас Тарасенко.

Планується, що у Мережі ветерани та члени їх сімей, ВПО, родини загиблих, зниклих безвісти, полонених зможуть отримувати за єдиним стандартом комплексну підтримку.

“Завдяки спільним зусиллям ми зможемо зробити більше для тих, хто віддав свої найкращі роки, захищаючи нашу країну”, - прокоментувала заступниця міського голови Марина Гаркава.

Допомога буде включати: реабілітацію, працевлаштування, інформаційну підтримку, юридичну допомогу.
“Війна забрала у цих людей не лише здоров'я, але й звичне життя, роботу, домівки. Наш обов'язок - допомогти їм повернутися до мирного життя, стати на ноги, знайти себе у новому світі”, - сказав заступник міського голови Віктор Беззубенко.
04.06.2024 14:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter