У Черкаському міському дитячому парку відбувся розважальний калейдоскоп "Країна друзів"

У Черкаському міському дитячому парку відбувся розважальний калейдоскоп "Країна друзів"За інформацією ЧМР, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у Черкаському міському дитячому парку відбувся розважальний калейдоскоп "Країна друзів". Його організував Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю “Жага життя” для своїх підопічних за підтримки Департаменту соціально політики Черкаської міської ради та партнерів. На заході діти мали можливість не лише розважитися, а й весело та цікаво провести час з друзями та родиною.

"Дякую коллективу свого закладу та всім партнерам, які допомогли провести святковий калейдоскоп. Це черкаська школа №20, БО «Карітас Маріуполь» та «TGH», неурядова організація «Тріангль Женерасьон юманітер», Черкаський бізнес-коледж, Черкаське вище професійне училище будівельних технологій", - зазначила директорка Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю "Жага Життя" Наталія Воронкіна.

У програмі "Країни друзів" було багато цікавого:

- Творча програма за участю вихованців Центру комплексної реабілітації "Жага життя" та учнів СШ №20. Велетні-ляльки, які дарували дітям незабутні емоції.

- Арттерапевтичні розвантажувальні заняття, які допомогли дітям розслабитися та зняти стрес.

- Бульбашкове шоу від ГО "TGN", яке подарувало дітям море сміху та радості.

- Майстер-класи від молоді Центру "Жага життя", БО "Карітас Маріуполь", Черкаського бізнес-коледжу, ДНЗ "Черкаське вище проф.-тех. училище будівельних технологій" №20, де діти могли спробувати себе в різних творчих напрямках.

- Спільний флеш-моб, який об'єднав дітей та дорослих у єдиному пориві радості та єднання.

- Вручення подарунків, які стали приємним сюрпризом для всіх учасників свята.
31.05.2024 10:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter