У Черкасах з 29 травня по 18 червня через ремонтні роботи заборонено рух транспорту на ділянці вул. Добровольчих батальйонів

Як інформують у ЧМР, відбулося засідання виконавчого комітету Черкаської міської ради, під час якого було розглянуто понад 20 питань, які стосуються життєдіяльності міста.
У Черкасах з 29 травня по 18 червня через ремонтні роботи заборонено рух транспорту на ділянці вул. Добровольчих батальйонів

Серед іншого, члени виконавчого комітету проголосували:

- За тимчасову заборону руху транспортних засобів вулицею Добровольчих батальйонів між вулицями Байди Вишневецького та Грушевського з 29 травня до 18 червня у зв’язку з ремонтними роботами, які проводить КП “Черкаситеплокомуненерго”.

- Про встановлення дорожнього знаку 3.2 «Рух механічних транспортних засобів заборонено» при в’їзді до дошкільного навчального закладу № 32 «Теремок» зі сторони вулиці Благовісної, 235 А.

- Про дозвіл на видачу ордерів фізичним та юридичним особам на видалення аварійних та сухостійних дерев.

- За внесення змін до рішення виконкому “Про затвердження реєстру суб’єктів підприємницької діяльності, які постраждали внаслідок збройної агресії РФ, яким надається безповоротна фінансова допомога за рахунок коштів Черкаської територіальної громади”. До списку додали ще одного підприємця.

Нагадаємо, Черкаська міська рада - єдина в Україні, яка здійснює підтримку місцевих суб’єктів підприємництва, що постраждали внаслідок російської агресії, з міського бюджету.

Крім того, члени виконкому розглянули питання, що стосуються роботи служби у справах дітей, департаменту соціальної політики, питання про нагородження і квартирного обліку.
29.05.2024 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter