На сесії Черкаської міськради розглянуто понад 50 питань

Як інформують у ЧМР, понад 50 галузевих питань і кількасот земельних розглянули депутати на сесії міської ради. Зокрема, підтримали такі проєкти рішень:
На сесії Черкаської міськради розглянуто понад 50 питань

- Зміни до бюджету та програми соціально-економічного і культурного розвитку. Серед іншого, передбачили у кошторисі 7 млн грн на виплати по 25 тис грн при народженні дитини; 2 млн грн на реконструкцію басейну в РОП «Астра»; 96 млн грн (з яких 80 млн.грн – субвенція, 16 млн грн – місцевий бюджет) – на капітальний ремонт будівель по вул.Чорновола для розміщення ВПО; 800 тис.грн – на підтримку добровольчих формувань.

- Зміни до програми розвитку міського електротранспорту. Вони прийняті у зв’язку з необхідністю впровадження сучасних технологій в управлінні громадським транспортом, впорядкування руху пасажирського транспорту містом, вивчення пасажиропотоків, оптимізації маршрутів шляхом комп’ютерного моделювання.

- Організацію діяльності та забезпечення функціонування центру життєстійкості. Департаментом соціальної політики планується подання до Міністерства соціальної політики заявки про участь Черкаської міської територіальної громади в експериментальному проєкті із запровадження в територіальних громадах комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості.

- Внесли зміни до мораторію на розміщення тимчасових споруд. Відповідно до них, на час дії воєнного стану дозволяється встановлення строку дії паспортів прив’язки тимчасових споруд, а також договорів щодо пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою не довше ніж на період дії воєнного стану та три місяці з дня його припинення чи скасування. Мораторій продовжує діяти щодо встановлення нових ТС, а також ТС, що не мали дозвільних документів на момент їх встановлення.

- Передали на баланс КП «Екологія» пам’ятного скверу за адресою бульв.Шевченка, 307, аби за місцем вшанування загиблих захисників був належний догляд.
Також розглянули декілька електронних петицій та питання земельного порядку денного.
28.05.2024 16:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter