У Черкасах запускають національну програму соціалізації та адаптації для дітей із родин переселенців «Зростаємо разом»

У Черкасах запускають національну програму соціалізації та адаптації для дітей із родин переселенців «Зростаємо разом»У Черкасах запускають національну програму соціалізації та адаптації для дітей із родин переселенців «Зростаємо разом». Це тримісячний проєкт, спрямований на соціалізацію та адаптацію школярів із родин з-поміж ВПО.

За словами організаторів, окрім Черкас, програма стартує ще у сімох містах України: Києві, Житомирі, Хмельницькому, Кривому Розі, Рівному, Дніпрі та Тернополі.

Тримісячний інтерактивний курс розрахований на дітей із родин переселенців віком від 6 до 9 років, які потребують підтримки в соціалізації та адаптації у новому місті. Як зазначає засновник ГО «Зрощуй суспільство» Микита Стрижко, ключове завдання команди проєкту — допомогти малечі подолати соціальні бар’єри.

«Наша мета — повернути дитинство малечі з родин вимушених переселенців та допомогти їм швидше соціалізуватися у новому місті. А тому, фундаментальною складовою проєкту є робота із профільними психологами, які у ненав’язливій та інтерактивній формі допоможуть дітям подолати страхи та інші тригери», — зазначає Стрижко.

Упродовж трьох місяців команда «Зрощуй суспільство» за підтримки програми «Єднання заради дії»планує провести понад 1150 занять у вісьмох містах України. Зустрічі з дітьми відбуватимуться завдяки партнерській підтримці ГО Ви.Мова, котрі надали приміщення на час реалізації проєкту.

«У кожному з міст-учасників проєкту працюватимуть наші спеціалісти, які готові зробити все, аби покращити життя малечі. Це непросто в умовах повномасштабної війни, але можливо, якщо докласти зусиль. В інтерактивному, ігровому форматі ми допоможемо малечі повернутися до повноцінного дитинства», — додають організатори проєкту.

Цей захід став можливим в межах програми “Єднання заради дії”, що втілюється IREX за підтримки Державного департаменту США. Вміст є виключно відповідальністю ГО «Зрощуй суспільство» та необов’язково відображає погляди IREX та Державного департаменту США.

Аби зареєструвати дитину на участь у проєкті в Черкасах, необхідно заповнити коротку форму за цими посиланнями:

Заняття з арт-терапії — реєстрація.
Розвиваючі — реєстрація.
Англійська мова — реєстрація.
28.05.2024 14:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter