У День Героїв у Черкасах вручили нагороди родинам полеглих захисників України

У День Героїв у Черкасах вручили нагороди родинам полеглих захисників України Як інформують у ЧМР, у День Героїв у Черкасах вшанували пам'ять полеглих військовослужбовців та вручили почесні відзнаки «Захисник України – Герой Черкас» родинам загиблих черкаських воїнів.

Цю нагороду Черкаська міська рада запровадила у 2022 році, щоб відзначати відважних черкасців, які до кінця не зрадили військовій присязі й полягли у війні з окупантами. Її вручають сім’ям захисників разом із грошовою допомогою у розмірі 10 мінімальних заробітних плат.

Сьогодні церемонія відбулася за участі представників обласної влади, Черкаського міського голови Анатолія Бондаренка, керівників військових підрозділів, де служили полеглі захисники.

Також начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець вручив державні посмертні нагороди родинам окремих полеглих воїнів - Ордени "За мужність" 3-го ступеня та нагрудний знак "Комбатанський хрест".

"Звісно, ніяка відзнака не зможе вгамувати біль від втрати рідної людини. Кожна звістка про загибель Героя відкликається сумом у серцях жителів нашої громади. Адже кожна втрата – непоправна. Але ми маємо пам’ятати про подвиг кожного Героя, який зупинив ворога і не дав йому дійти до наших Черкас. І про ту ціну, яку українці платять за Перемогу…", - зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.

Після цього учасники заходу пройшлися ходою по вул.Хрещатик і здійснили покладання квітів до пам'ятника на площі Слави.
24.05.2024 14:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter