У Холодному Яру в селі Мельники розквітло поле півоній

У Холодному Яру в селі Мельники розквітло поле півоній В Холодному Яру на Чигиринщині на полі біля Козацької Вежі в селі Мельники квітне поле півоній. Помилуватися неймовірною красою приїжджають сюди відвідувачі з різних куточків Черкащини і України.

Про це розповідає Юрій Романча, керівник ГО «Патріоти рідного краю», інформує cherkasy.biz.

Півонії на полі біля Козацької Вежі у селі Мельники з’явилися завдяки ідеї та впровадження її в життя громадською організацією «Патріоти рідного краю» та її керівнику Юрію Романчі. Тільки у 2022 році там було висаджено 400 кущів півоній. До цього часу півонії тут висаджували вже п’ять років поспіль. Їх щороку досаджують і тепер.

Саджанці до Козацької вежі привозили і приносили всі охочі. Яр півоній тільки у 2022 році займав площу близько 50 соток землі.

Щорічно організатори створення «Яру півоній» підсаджують нові квіти спеціально до дати проведення Мистецького фестивалю «Крутий заміс» та протягом року доглядають територію, де висаджені квіти.

Відвідування «Яру півоній» безкоштовне.

«Ми бачимо що багато фотографів, або підприємливих людей проводять фотосесії, екскурсії, отримуючи від цього дохід», - розповідає керівник ГО «Патріоти рідного краю» на своїй сторінці у FB та просить аби відвідувачі не ламали і не топтали квіти, а чемно і дбайливо ставилися до створеної руками багатьох людей краси.

Натомість він пропонує черкащанам і всім охочим долучатися до оголошеного громадською організацією збору в розмірі 650 тисяч гривень на Багі для 93-ї бригади «Холодний Яр».
22.05.2024 17:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter