На обліку в Черкаській області перебуває 139 тис. вимушених переселенців, - ОВА

На обліку в Черкаській області перебуває 139 тис. вимушених переселенців, - ОВА Перенавчання та працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, фінансова підтримка започаткування власної справи. Про можливі спільні проекти для ВПО йшлося на зустрічі начальника Черкаської ОВА Ігоря Табурця з командою Агентства Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН).

– Наші зустрічі вже стали доброю традицією, – зауважив очільник області. – І що найголовніше – вони завжди продуктивні. Говорили про вже реалізовані проекти, а також про майбутні. Актуалізували потреби.

На сьогодні в області на обліку перебувають 139 тис. вимушених переселенців. Із них – понад 62 тис. людей працездатного віку.

– Крім супроводу та облаштування місць компактного проживання ВПО, маємо ще один напрям для роботи з партнерами, – наголосив Ігор Табурець. – Ідеться, зокрема, про проекти з перенавчання та працевлаштування ВПО, фінпідтримки започаткування власної справи. Це, по-перше, дієвий інструмент для їхньої інтеграції у громади. По-друге, кадровий потенціал для підприємств області.

Також на зустрічі обговорили питання енергетичної стійкості Черкащини та забезпечення критичної інфраструктури джерелами резервного живлення.

– Вірю, що ця комунікація теж матиме практичні результати, – підсумував начальник ОВА.
22.05.2024 10:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter