ЧМР: Відбулося засідання виконавчого комітету

Як інформують у ЧМР, відбулося засідання виконавчого комітету Черкаської міської ради, під час якого було розглянуто понад 20 важливих питань, які стосуються життєдіяльності міста.

Серед іншого, члени виконавчого комітету проголосували:

- За тимчасове обмеження руху по вулиці Хрещатик. 23 травня, з 17:30 до 19:00 буде заборонений рух транспортних засобів вулицею Хрещатик на ділянці між вулицями Смілянська та Святотроїцька.

- За внесення змін до рішення виконкому “Про затвердження реєстру суб’єктів підприємницької діяльності, які постраждали внаслідок збройної агресії РФ, яким надається безповоротна фінансова допомога за рахунок коштів Черкаської територіальної громади”.

До списку додали ще одного підприємця, який повністю втратив торговий павільйон. Він невдовзі отримає допомогу.

Нагадаємо, 41 підприємець вже отримав допомогу на загальну суму півтора мільйона гривень. Черкаська міська рада - єдина в Україні, яка здійснює підтримку місцевих суб’єктів підприємництва, що постраждали внаслідок російської агресії, з міського бюджету.

Крім того, члени виконкому розглянули питання, що стосуються роботи служби у справах дітей, квартирного обліку та управління цивільного захисту.
21.05.2024 14:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter