Євдокія Шевченко стала 13-ю жителькою Черкас, які відсвяткувала 100-річний ювілей

Євдокія Шевченко стала 13-ю жителькою Черкас, які відсвяткувала 100-річний ювілей Як інформує Департамент соціальної політики Черкаської міської ради, Євдокія Шевченко - 13-та жителька Черкас, яка відзначила 100-річчя.

«Секрет мого довголіття – робота і оптимізм», – говорить жителька Черкас Євдокія Шевченко, яка відзначила 100-літній ювілей.
З нагоди свята від імені Черкаського міського голови Анатолія Бондаренка Євдокію Шевченко привітали заступниця міського голови Марина Гаркава і представники департаменту соціальної політики.

Євдокія Семенівна народилася 14 травня 1924 року в селі Товмач на Шполянщині у багатодітній родині. Пані Євдокія пережила голодомор, Другу Світову війну, чотири роки гарувала в Німеччині на примусових роботах.

Після звільнення союзниками-американцями повернулася на батьківщину. Перший чоловік, на жаль, помер. Із другим виховали доньку і двох синів. У Черкасах вона працювала муляром-штукатуром. Але й після виходу на пенсію намагається бути активною в міру можливостей. Мешкає з донькою Вірою, однак всі діти й онуки живуть дружно і підтримують одне одного.

Згідно з міською соціальною програмою «Турбота» їм виплачується з міського бюджету 5 000 грн до Дня народження, а потім – щомісячна стипендія з міського бюджету в розмірі 1 тисяча гривень.
15.05.2024 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter