Держсекретар США Ентоні Блінкен прибув до Києва з неанонсованим візитом

За інформацією Рейтерс, Держсекретар США Ентоні Блінкен прибув до Києва у вівторок у рамках першого візиту в Україну високопоставленого чиновника США після того, як минулого місяця Конгрес ухвалив довго відкладений пакет військової допомоги країні на 61 мільярд доларів.

Раніше нерозголошена поїздка має на меті продемонструвати солідарність США з Україною , яка намагається відбити потужні російські бомбардування на своєму північно-східному кордоні.

Блінкен, який прибув до Києва потягом рано вранці у вівторок, сподівається "послати потужний сигнал заспокоєння українцям, які, очевидно, перебувають у дуже важкій хвилині", сказав американський чиновник, який поінформував журналістів, які їхали з Блінкеном, на умовах анонімності.

«Місія міністра полягає насправді в тому, щоб поговорити про те, як наша додаткова допомога буде здійснюватися таким чином, щоб допомогти зміцнити їхній захист (і) дати їм змогу все більше відбирати ініціативу на полі бою», — сказав чиновник.

Артилерія, ракети великої дальності, відомі як ATACMS, і ракети-перехоплювачі протиповітряної оборони, схвалені президентом Джо Байденом 24 квітня, вже досягають українських сил, сказав чиновник.
14.05.2024 10:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter