У золотоніському таборі “Максимум” розпочне роботу протезний центр для захисників

У золотоніському таборі “Максимум” розпочне роботу протезний центр для захисниківЯк інформують у міськраді Золотоноші, сотні українських військових зможуть отримати надію на повноцінне життя. Днями у золотоніському таборі “Максимум” розпочне роботу протезний центр для Захисників із можливістю реабілітації. Це логічне продовження активної діяльності їхнього згуртованого колективу, котрий постійно прийма ВПО, активно волонтерить, відповідно й організовує психологічні та медичні діалоги.

Про це розповів народний депутат України від нашого 197 округу Віталій Войцехівський.

За словами обранця, багато років тому на цю локацію жителі Золотоноші звозили сміття. Звалище розросталося і ніхто особливо не переймався тим, що буде далі. У 2015 ж році, після поїздки ініціативної волонтерської групи, проєкт отримав необхідний аванс довіри, а на цьому місці згодом виріс масштабний табір, який став справжньою візитівкою Золотоноші.

– Сьогодні ж у «Максимум» зʼїхалися жінки з ампутацією. Вони створюють футбольну команду, аби представляти Україну на змаганнях світового рівня, резюмував Войцехівський.
09.05.2024 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter