На Черкащині завершили посів ярого ячменю, вівса, гороху та ярої пшениці, - Роман Косенко

На Черкащині завершили посів ярого ячменю, вівса, гороху та ярої пшениці. Активно триває в регіоні сівба кукурудзи. Про це повідомив директор обласного департаменту агропромислового розвитку Роман Косенко на брифінгу, інформують у Черкаській ОВА.

Як він зауважив, цьогоріч на Черкащині заплановано посіяти 443 тис. га ярих зернових і зернобобових культур. Посів технічних культур планують провести на площі 378 тис. га.

– Найбільший відсоток посівних площ займатимуть кукурудза, соняшник та соя, – розповів Роман Косенко. – Водночас триває посів технічних культур. А також – посадка картоплі та сівба овочевих культур.

Підвищене теплозабезпечення посівів сільськогосподарських культур у березні – квітні обумовило розвиток культур майже на місяць раніше середніх багаторічних термінів.

– Але прогнозувати, який очікується врожай сільськогосподарських культур, ще зарано, – додав Роман Косенко. – Наразі фітосанітарний стан посівів контрольований.

Принагідно Роман Косенко поінформував про участь аграріїв області в державній програмі «Доступні кредити 5-7-9%». Нею від початку року скористалися вже 124 підприємці.
09.05.2024 10:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter