У Каневі демонтували погруддя комісара "Молодої гвардії" Олега Кошового

У Каневі демонтували погруддя комісара "Молодої гвардії" Олега Кошового Як інформують у міськраді Канева, в місті триває процес очищення публічного простору від російських імперських маркерів. Так, відповідно до розпорядження міського голови Ігоря Ренькаса «Про переміщення з публічного простору території Канівської міської територіальної громади меморіальної дошки, постаменту та погруддя Олега Кошового» силами працівників Канівського КПТМ та КП «Місто» 7 травня ц.р. демонтовано постамент та погруддя Олега Кошового, що встановлені біля музею народного декоративного мистецтва.

– Продовжуємо процес очищення від колишніх маркерів окупації, адже поки вони присутні у публічному просторі, доти вони так чи інакше впливають на життя суспільства, зокрема його колективну пам’ять. Розуміємо важливість перенесення з публічного простору громади імперських й радянських рудиментів, – коментує міський голова Ігор Ренькас.

Нагадаємо, минулого року у Каневі вже демонтували пам’ятний знак «Телеграма бідноти Канівського повіту до В.І.Леніна», який був розташований навпроти гімназії імені Івана Франка.
08.05.2024 12:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter