На черговому засіданні Черкаського виконкому розглянуто понад 50 питань, - міськрада

Як інформують у ЧМР, відбулося чергове засідання виконавчого комітету, на якому було розглянуто понад 50 питань, які стосуються життєдіяльності міста.

Зокрема, ухвалили такі рішення:

«Про демонтаж тимчасових споруд». Затвердили перелік із понад десятка тимчасових споруд, які підлягають демонтажу. Більшість встановлені незаконно або з порушенням норм.

«Про організацію пасажирських перевезень у поминальний день». З метою забезпечення зручного перевезення жителів міста до кладовищ у поминальний день 12 квітня, виконавчий комітет затвердив план безкоштовних рейсів з 7.30 до 15.30 пасажирів міським електричним транспортом.

Крім того члени виконавчого комітету проголосували за зміни до “Програми реалізації заходів цивільного захисту населення на території Черкаської територіальної громади на 2023-2026 роки». Проєктом рішення пропонується збільшити обсяг фінансового ресурсу на придбання засобів зв’язку, генераторів, спецодягу, теплових гармат, аварійного освітлення та іншого для забезпечення роботи штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Окрім цих питань, на засіданні комітету також було розглянуто низку інших:
– Про дозвіл на видачу ордерів фізичним та юридичним особам на видалення аварійних та сухостійних дерев.
– Про внесення змін до рішення міської ради «Про затвердження програми розвитку земельних відносин та використання і охорони земель»;
– Питання служби у справах дітей.
07.05.2024 16:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter