Черкаська делегація відвідали місто-побратим Білефельд у Німеччині

Черкаська делегація відвідали місто-побратим Білефельд у Німеччині Як інформують у ЧМР, черкаська делегація відвідала місто Білефельд. Про це повідомила заступниця Черкаського міського голови Анастасія Чубіна у фейсбуці.

Головними учасниками делегації стали учні-переможці стажування у Черкаській міській раді, а також лідерка Учнівської Міжпарламентської Асамблеї Софія Менько. Протягом чотирьох днів учні знайомилися з організацією роботи органів місцевого самоврядування, закладів освіти міста Білефельд, взяли участь у засіданні молодіжної ради, а також відвідали заклади соціальної сфери.

Окрім того, Черкаська міська рада готується взяти участь у черговому спільному проєкті разом з німецькими колегами, який спрямований на покращення матеріальної бази закладів освіти нашого міста.

«Надзвичайно відчутною є підтримка наших німецьких партнерів для освітньої, соціальної, медичної галузі та закладів критичної інфраструктури Черкас. На черзі - чергова партія допомоги», - зазначає Анастасія Чубіна.

Нагадаємо, у травні 2023 року Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко і міський голова німецького Білефельда Піт Клаузен підписали угоду про встановлення солідарного партнерства та майбутньої співпраці. З того часу Черкаси отримали від німецьких друзів багато різноманітної допомоги: це і обладнання для шкіл та лікарень, і потужні генератори, і пожежні автомобілі.

«Ми дуже вдячні німецьким партнерам за вагому підтримку. Вона дає жителям Черкас надію на краще у важкі часи, які нині переживає наша країна», - прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко.
29.04.2024 16:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter