Міністр внутрішніх справ Клименко з робочою поїздкою побував у Черкасах

Міністр внутрішніх справ Клименко з робочою поїздкою побував у Черкасах Як інформують у МВС, міністр внутрішніх справ Ігор Клименко з робочою поїздкою відвідав Черкаси та Чернігів:

«Насичені робочі поїздки, важливі теми розмов з керівниками обласних військових адміністрації та органів системи МВС», — зазначив Міністр внутрішніх справ.

Перш за все — безпека. Безпека на вулицях населених пунктів, у навчальних закладах, протидія шахрайствам, підтримка родин постраждалих поліцейських та рятувальників.

Також під час поїздки обговорили взаємодію під час ліквідації наслідків ворожих обстрілів та допомогу населенню. Алгоритми роботи відпрацьовані чітко. Підрозділи забезпечені всім необхідним, додаткові потреби теж враховані.

Крім того, Очільник МВС відвідав Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, де дислокується також Національний університет цивільного захисту, релокований з Харкова. Наш обовʼязок — забезпечити майбутнім рятувальникам та професійним викладачам гідні умови навчання і праці.

«Роботи ще багато, але важливо, що процеси осучаснення освітніх програм та практичної підготовки вже тривають. Шлях змін непростий, але необхідний», — наголосив Ігор Клименко.
29.04.2024 09:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter