У Черкасах триває робота над створенням Стратегії розвитку міста до 2032 року

У Черкасах триває робота над створенням Стратегії розвитку міста до 2032 року Як інформують у ЧМР, у Черкасах проходить серія стратегічних сесій, спрямованих на актуалізацію "Стратегії розвитку міста Черкаси до 2032 року".

Тема обговорення: «Комунальні послуги, сектор безпеки, влада». Учасниками заходу були представники Черкаської міської ради, сектору безпеки, комунальних підприємств, поліції. Обговорили перспективи розвитку, загрози, можливості, сильні та слабкі сторони Черкаської громади. Все для того, щоб у майбутньому напрацювати ефективну стратегію розвитку.

“З початком повномасштабного вторгнення пріоритети розвитку нашої громади змінились. Якщо до 2022 року ми будували план Черкас, як туристичного міста поряд з Дніпром, то сьогодні ми - прихисток для тисяч українців та волонтерський хаб. Тому потрібно об’єднувати зусилля та сприяти розвитку місцевого самоврядування, щоб зробити Черкаси комфортним та безпечним містом”, - розповіла координаторка проєкту Світлана Панченко.

До обговорення стратегії розвитку може долучитись кожен черкасець, пройти онлайн опитування "Стратегічний розвиток Черкаської громади" можна за посиланням.

Найближчим часом відбудеться ще одна стратегічна сесія: “Сектор Бізнесу та економіки". Для місцевого бізнесу, експертів з економіки, посадовців, депутатів місцевих рад, науковців, громадських активістів та профільних громадських організацій.

Сесії проводять за грантові кошти, організацію здійснює Всеукраїнська ініціатива "Активна Громада" від Інституту "Республіка", яка реалізується в рамках проєкту "Формування місцевого бачення відновлення України" та отримує підтримку від Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансування, що надається Національним Фондом Підтримки Демократії (NED). Ці заходи спрямовані на сприяння розвитку місцевого самоврядування та покращення умов життя громадян Черкас.
24.04.2024 16:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter