Керівники Черкаської ОВА та облради зустрілися з керівництвом Федерації профспілок України

Керівники Черкаської ОВА та облради зустрілися з керівництвом Федерації профспілок УкраїниПереформатування роботи, оперативне реагування на виклики, створення можливостей для розвитку економіки регіону та соціальний супровід громадян. Ці та інші питання обговорили на зустрічі представників ОВА з керівництвом Федерації профспілок України, інформують у Черкаській ОВА.

Акцентували увагу на підтримці ветеранів, їхніх родин і вимушено переміщених людей. Як зауважила перша заступниця очільника області Наталія Кравченко, це незмінні пріоритетні завдання для регіону.

– Ветеранські політики мають бути дієвими, – наголосила вона. – А надання послуг – якісними. Йдеться як про реабілітацію, так і соціальну та психологічну підтримку, відновлення, працевлаштування, самореалізацію після повернення. В області ми вже маємо низку напрацювань у цих напрямах, проте ще є над чим працювати. Комплексно і в синергії.

Зокрема, у двох районах області діють реабілітаційні комплекси. Водночас у 12 тергромадах створено ветеранські хаби. До кінця року їх планують збільшити до 30.

Також на Черкащині реалізовують проект соціального відновлення ветеранів і членів їхніх сімей на базі табору „Максимум“.

Незмінною є організація заходів, що спрямовані на психосоціальну підтримку та психологічну допомогу. Зокрема, з ментального здоров’я в межах всеукраїнської програми «Ти як?».

На вагомості психосоціальної підтримки трудових колективів наголосив також голова Федерації профспілок України Григорій Осовий. Окремо він зупинився на важливості для підприємств бути готовими до повернення ветеранів. Зокрема, йдеться про робочі місця та належні умови праці для всіх, без винятку.

– Також продовжуємо в регіоні забезпечувати соціальний супровід внутрішньо переміщених осіб, – додала Наталія Кравченко. – Спрямовуємо зусилля на те, щоб максимально інтегрувати ВПО у громади. Окрему увагу приділяємо облаштуванню місць тимчасового проживання. Нині таких в області функціонує 40.

Окрім цього, на зустрічі обговорили можливі механізми для підтримки колективів підприємств регіону. А також створення умов для відновлення та розвитку економіки.

За результатами напрацьовано напрями подальшої взаємодії.
19.04.2024 12:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter