Золотоніський міськводоканал отримав блочно-модульну котельню від Червоного Хреста

Золотоніський міськводоканал отримав блочно-модульну котельню від Червоного Хреста Як повідомив Золотоноші.Citi, Золотоніський міськводоканал отримав цінний подарунок від Товариства Червоний Хрест м. Золотоноша – аварійно блочно-модульну котельню (БМК-1000) українського виробника "Укрінтерм".

Ця мобільна котельня призначена для аварійного теплопостачання житлових, виробничих та громадських будівель у випадку перебоїв з централізованим опаленням. Її потужність сягає 1 МВт, що дозволяє обігріти до 18 000 кв. м приміщень.

БМК-1000 має ряд суттєвих переваг:

Модульність: котельня складається з окремих блоків, що робить її транспортабельною, зручною для монтажу та встановлення.

Швидкий монтаж: завдяки модульній конструкції БМК можна встановити та запустити в роботу протягом короткого часу.

Енергоефективність: котельня використовує сучасні технології, що робить її економною та екологічною.

Автоматизація: БМК обладнана системами автоматичного управління та контролю, що забезпечує просту та безпечну експлуатацію.

Отримана БМК буде підключена до магістральних мереж котельні, яка обігріває Золотоніську багатопрофільну лікарню. Завдяки своїй мобільності вона може бути підключена до будь-якої іншої установи міста, яка потребує аварійного теплопостачання.
17.04.2024 17:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter