На базі санаторію "Сосновий бір" відбувся обласний патріотичний вишкіл "Вільні творять майбутнє!"

Як інформують у Черкаській облраді, майже 300 дітей взяли участь в обласному вишколі, який організував Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді на базі обласного санаторію “Сосновий бір”.
На базі санаторію "Сосновий бір" відбувся обласний патріотичний вишкіл "Вільні творять майбутнє!"

- Сьогодні ви зібралися тут для участі в масштабному вишколі, до якого сумлінно готувалися. Бажаю вдалих тренувань та нестримної волі до перемоги. Зичу сил і наснаги, аби загартувати тіло й дух. Довіряйте один одному, допомагайте, працюйте командою, адже саме в єдності сила нашого народу, - сказав перший заступник голови обласної ради Роман Сущенко перед початком змагань.

Захід провели з метою національно-патріотичного виховання учнівської молоді та утвердження української національної й громадянської ідентичності. Діти мали можливість здобути практичні навички виживання в умовах війни, надання першої домедичної допомоги, орієнтування на місцевості тощо.

Учасниками вишколу були рої середньої та старшої вікових груп гри «Джура» закладів освіти Черкаської області. Вони пройшли кілька етапів:

«Туристсько-спортивна смуга перешкод»;

«Таборування»;

«Метання гранати»;

«Пластун» (орієнтування на місцевості);

«Відун» (вікторина з історії України);

«Впоряд» (стройова підготовка);

«Збірка-розбірка АК», демонстрація бойового спорядження військовослужбовця;

«Домедична підготовка»;

«Патріотичний музей АТО».
17.04.2024 14:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter