Фестиваль “Стійкість молоді – сила нації” проходив у Черкасах

Фестиваль “Стійкість молоді – сила нації” проходив у Черкасах Як інформують у Черкаській ОВА, в Черкасах проходив фестиваль “Стійкість молоді – сила нації”. Захід організовано в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?”.

Серед учасників фестивалю – учні та студенти закладів освіти регіону. Для них організували низку активностей. Зокрема, спортивну руханку, майстер-класи, квести, інтерактиви для підвищення обізнаності про ментальне здоров’я. Практичні поради щодо надання першої психологічної допомоги молодь отримала від працівників обласної ДСНС.

– Піклуючись про ментальне здоров’я, ми підтримуємо нашу стійкість, – наголосила перша заступниця очільника області Наталія Кравченко. – Кожен із нас важливий на своєму місці і не повинен залишатися сам на сам із проблемами. Розуміючи це, об’єднуємо в регіоні зусилля громадськості та бізнесу для побудови екосистеми ментального здоров’я захисників, ветеранів, жителів області, зокрема нашої молоді. Це потрібно, оскільки відновлення людини нерозривно пов’язано зі сферою психічного здоров’я, що має прямий вплив на відновлення економіки, відновлення країни в цілому.

Як зауважила регіональна координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» Вікторія Шепіль, підтримка ментального здоров’я молоді – один із незмінних пріоритетів програми.

– Турбота про ментальне здоров’я має перетворитися для українців на щоденну звичку, – додала вона. – Саме таку думку доносили учасникам фестивалю. Водночас цей захід не лише про поради, а й про можливість молоді відволіктися від буднів війни, провести якісне дозвілля із друзями. Це – цінно та важливо.
17.04.2024 13:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter