У Черкасах завершується обговорення зміни назв 34-х проїздів, вулиць та провулків

У Черкасах завершується обговорення зміни назв 34-х проїздів, вулиць та провулків Як інформують у ЧМР, в Черкасах завершується громадське обговорення зміни назв міських об'єктів. Розпорядження про його проведення підписав міський голова Анатолій Бондаренко. Впродовж двох місяців містяни мали змогу вносити свої пропозиції щодо назви 34-х об’єктів: проїздів, вулиць та провулка.

Зокрема, було запропоновано: найменувати 31 проїзд, замість цифрових позначень, їм хочуть дати назви сіл, затоплених при створенні Кременчуцького водосховища. Також вул.№12 (дати назву - вул.Івана Кривуцького) і вул.Нова (вул.Олександра Кониського), а також провулок Тобілевича перейменувати на провулок Тобілевичів.

Свої пропозиції (зауваження) громадяни до 19.04.24 ще можуть подати в письмовій чи електронній формах до відділу підтримки громадянського суспільства: м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 36, каб. 503; тел. 33-12-43, e-mail:

[email protected].

Пропозиції (зауваження) подаються із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, обґрунтування поданих пропозицій (зауважень).
17.04.2024 13:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter