Підписано угоду про співпрацю між міськрадою Черкас та місцевою агенцією регіонального розвитку

Підписано угоду про співпрацю між міськрадою Черкас та місцевою агенцією регіонального розвитку За повідомленням ЧМР, у Черкасах підписали меморандуму про співпрацю між міською радою та установою «Черкаська агенція регіонального розвитку». Цей документ - важливий крок для розвитку територіальної громади.

Зі слів директорки “Черкаської асоціації регіонального розвитку” Ілони Приходько, “пріоритетними напрямами розвитку регіону на думку менеджерів установи є: розробка та впровадження плану відновлення, стратегічного планування області, розвиток екологічно-безпечної інфраструктури, підтримка та розвиток підприємницького потенціалу, підтримка соціального та культурного розвитку. Саме на цих пунктах базується майбутнє процвітання Черкащини”, - зазначила Ілона Приходько.

“Підписання меморандуму – це лише початок шляху. Попереду на нас чекає багато роботи, але спільними зусиллями зможемо зробити Черкаси кращими. Разом з агенцією, Черкаською ОВА будемо знаходити рішення, які сприятимуть розвитку не лише міста, а й області”, - сказав перший заступник міського голови Сергій Тищенко.

Меморандум передбачає співпрацю для:
- залучення інвесторів та інвестицій в економіку Черкас;
- економічного зростання;
- залучення програм і проєктів;
- збільшення робочих місць;
- підтримку малого та середнього бізнесу.

Крім того, агенція допомагає у консультуванні, супроводі та реалізації проєктів для розвитку територіальних громад. Співробітництво включає розробку стратегії розвитку, супровід та організацію заходів просвітницького характеру, що дозволить підвищити конкурентоспроможність нашої громади.
12.04.2024 13:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter