У Черкасах відбулося засідання Координаційного центру з підтримки цивільного населення

У Черкасах відбулося засідання Координаційного центру з підтримки цивільного населенняЯк допомогти постраждалому цивільному населенню? За інформацією ЧМР, це питання обговорили під час засідання Координаційного центру з підтримки цивільного населення при виконавчому комітеті Черкаської міської ради під головуванням заступниці міського голови Марини Гаркавої.

Участь у ньому взяли представники різних структурних підрозділів Черкаської міської ради, представники Центру зайнятості, Товариства «Червоного хреста» та інших організацій. Під час засідання домовилися про план заходів взаємодії і напрацювання спільних корисних кейсів для підтримки постраждалого цивільного населення. Передусім, мова йде про внутрішньопереміщених осіб, ветеранів війни та їхні родини, малозабезпечених людей та інших категорійних представників населення.

Серед можливих напрямків допомоги, які обговорили під час засідання координаційного центру – надання матеріальної та психологічної підтримки «Червоним хрестом» та соціальними службами міста, допомога у працевлаштуванні і навчанні від Центру зайнятості, надання медичних послуг у міських закладах охорони здоров’я, надання юридичних послуг системою «Безоплатна правнича допомога» та ін.
12.04.2024 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter