Досить "донецьких", челябінських давай...Тулуб представив нового голову Канівської РДА "челябінця" Павлова

Досить "донецьких",  челябінських давай...Тулуб представив нового голову Канівської РДА "челябінця" Павлова Учора Сергій Тулуб представив нового очільника Канівського району. Олександр Павлов призначений головою Канівської районної державної адміністрації розпорядженням Президента України Віктора Януковича 27 червня.
Як інформують у Черкаській ОДА, Олександр Васильович Павлов народився 24.03.1965 у м. Єманжелінськ (Челябінська область). Закінчив Бєлгородський університет споживчої кооперації за спеціальністю – товарознавець та Харківський регіональний інститут державного управління Української Академії державного управління при Президентові України.
За роки трудової діяльності Олександр Васильович очолював Лисянську та Жашківську районні державні адміністрації та був заступником голови облдержадміністрації.
До цього посаду голови Канівської райдержадміністрації займав Олексій Гика, який був звільнений через досягнення граничного віку проходження державної служби (28 червня йому виповнилося 65 років). Указом Президента з нагоди Дня Конституції України, за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний та культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм Олексія Миколайовича нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.
«Наступний 2014-й рік буде роком Тараса Шевченка, і багато залежить від того, на якому рівні будуть проведені заходи з нагоди 200-літнього ювілею Кобзаря в області, особливо на Канівщині. Тому ми прийняли рішення призначити на цю посаду мого заступника Олександра Павлова. Він – компетентна, вимоглива людина, професіонал, який має досвід роботи у цій сфері, й, на мою думку, гідно справиться із цим завданням», – зазначив голова облдержадміністрації Сергій Тулуб, спілкуючись із журналістами.
При цьому він додав, що посада його заступника залишатиметься вакантною, доки центральними органами влади не буде вирішено питання щодо скорочення кількості заступників голів ОДА.
02.07.2013 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter