На засідання Черкаського виконкому розглянуто близько 50 питань, - ЧМР

На засідання Черкаського виконкому розглянуто близько 50 питань, - ЧМР Близько п’ятдесяти питань розглянули сьогодні на засіданні виконавчого комітету. Як інформують у ЧМР, серед найважливішого:

- Підтримали встановлення засобів заспокоєння дорожнього руху по вул.Тараскова. Мова йде про пішохідний перехід посередині вулиці Тараскова, між вул.Героїв Майдану та вул.Руставі, поруч розташована школа і дитячий садочок.

- Внесли зміни до схеми організації дорожнього руху по вул.Гуржіївській в районі перехрестя з вул.Садовою. Відтепер головною на цій ділянці буде вважатися вулиця Гуржіївська , оскільки вона на всій протяжності має тверде покриття, на відміну від вул.Садової.

- Вирішили звернутися до патрульної поліції, щоб вони навели лад із водіями, які порушують спокій містян гучним шумом від двигунів транспортних засобів. Раніше вже міська влада зверталася із таким проханням до правоохоронців, проте від містян досі надходить багато скарг.

- Затвердили заключний звіт про виконання міської соціальної програми «Турбота» на період з 2018 до 2023 року. Члени виконавчого комітету подякували департаменту соціальної політики міської ради, який ефективно працює в умовах війни і великого соціального навантаження.

- Проголосували за демонтаж низки рекламоносіїв. Підприємцям, які дотримуються усіх вимог та сплачують податки, надали дозволи на розміщення зовнішньої реклами.

- Розглянули питання служби у справах дітей та квартирного обліку.
02.04.2024 19:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter