Черкаси попрощалися з полеглим воїном, співзасновником ГайдаFest Костянтином Мірошниченком

Черкаси попрощалися з полеглим воїном, співзасновником ГайдаFest Костянтином Мірошниченком Ідейний натхненник та співзасновник ГайдаFest, громадський діяч, військовий. Усе це про нашого земляка Костянтина Мірошниченка. Як інформують у ЧМР, 14 березня Черкаси провели “Міроша” в останню путь.

Костянтин Мірошниченко навчався в Черкаській ЗОШ №32, закінчив Черкаський політехнічний технікум та отримав фах техніка-механіка. Потім вступив до Черкаського державного технологічного університету, отримав кваліфікацію бакалавра з інженерної механіки.

Після навчання працював у ПАТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс» слюсарем з металоскладальних робіт, в ПАТ «Темп» слюсарем із збирання металоконструкцій, в ТОВ «Група Венето» на аналогічній посаді.

Був керівником соціального проєкту «Амброс Хаб». Працював радником Черкаського міського голови. Брав активну участь у громадському житті Черкас.
Під час повномасштабного вторгнення Костянтин без вагань став на захист Батьківщини. Військовий штурмового батальйону загинув на Донеччині, захищаючи територіальну цілісність та державний суверенітет України. Молодшому сержанту Костянтину Мірошниченку був 31 рік.

Друзі згадують його як вірного, справжнього та активного українця, який назавжди залишив слід у житті кожного, з ким був знайомий.
15.03.2024 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter