Новини з судової зали: І пішов Більда на Тулуба. І перелякався Тулуб...

Новини з судової зали: І пішов Більда на Тулуба. І перелякався Тулуб...Голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб не мав на меті образити депутата Черкаської міської ради Андрія Більду. Про це в суді заявили представники губернатора, інформують у прес-службі ПВД.
Нагадаємо, кілька тижнів тому прес-служба губернатора на сайті ОДА розміcтила велике інтерв’ю Сергія Тулуба, в якому губернатор допустив неоднозначні висловлювання на адресу депутата Черкаської міськради Андрія Більди.
«Депутат Більда – той самий, хто постачав за бюджетні гроші тонни солі для посипання доріг взимку. Ви скажіть – а чи бачили ви, щоб взимку нормально чистили дороги, куди ділася ота сіль? І таких прикладів чимало. Недарма деякі люди кажуть, що Вільні демократи верещать як оті поросята, яких відтягують від корита», – йдеться в інтерв’ю. Ці та решта слів були розтиражовані кількома інтернет-виданнями, зокрема, сайтом «Про все».
Щоб захистити свою честь та гідність Андрій Більда звернувся до суду. Справа мала кілька судових засідань. На одному з них представники Сергія Тулуба та обласної державної адміністрації заявляли, ніби не розуміють, про яке інтерв’ю взагалі йде мова і казали, що в ОДА не відслідковують та не моніторять інтернет.
– Тому сьогодні до матеріалів справи я долучив роздруківки цього самого інтерв’ю з сайту ОДА, - розповідає захисник Андрія Більди в суді Микола Кудрявцев. – Також в іншої сторони було інше дивне заперечення, чи справді мова йде про депутата Більду. Для спростування цього я надав суду роздруківку із офіційного сайту міськради із інформацією про депутата Андрія Більду.
Микола Кудрявцев повідомляє, що в ході розгляду представник відповідача звернувся до суду і від його імені заявив, що «Тулуб Сергій Борисович своїми словами не мав на меті образити Більду Андрія Олександровича ні як фізичну особу, ні як людину, ні підприємця, ні як депутата міської ради. Всі слова були лише риторикою і претензій до Більди не було».
Оскільки ми поставили вимогу, що не будемо продовжувати судове переслідування, якщо відповідач звернеться до суду з такою заявою, то позивач погодився на залишення своїх вимог без розгляду. Але таке «вибачення» не врятує від поновлення судової справи, якщо відносно Більди знову будуть допущені якісь висловлювання, - підсумовує Микола Кудрявцев.
26.06.2013 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter