Бондаренко: До Черкас на щиті повернувся старший солдат Павло Цимбал

Бондаренко: До Черкас на щиті повернувся старший солдат Павло Цимбал Як інформує міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, до Черкас на щиті повернувся старший солдат Павло Цимбал.

Військовий був родом із Черкас. Навчався у спеціалізованій школі №28. Потім вступив до Черкаського технологічного університету, та після першого року навчання вирішив піти до лав Збройних Сил України, де проходив службу впродовж 2 років. Там неодноразово за сумлінну службу, зразкову дисципліну та високі показники в бойовій підготовці був відзначений грамотами та почесними листами командування бригади.

Після служби продовжив навчання та здобув кваліфікацію бакалавра за спеціальністю готельно-ресторанна справа. Надалі працював у ресторанному комплексі «Апельсин», згодом перейшов працювати в ресторан «Стумарі». Як фахівець своєї справи відкривав нові ресторани по всій Україні. Був призваний по мобілізації на захист України. Проходив військову службу на посаді оператора-радіотелеграфіста розвідувального відділення. Захиснику назавжди залишиться 29 років…

12.03.2024 17:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter